Aby to u vás vypadalo hezky


K nově postavenému domu je potřeba upravit i okolí, aby dům jako celek vypadal dobře. Proto se pusťte do práce na zahradě i před domem co nejdřív po stěhování, ať se můžete těšit pohledem na skvěle odvedenou práci. I budování zahrady bude chvilku trvat tak na to nezapomínejte, a raději si dopřejte dostatek času. Práce na zahradě dají člověku zabrat a proto si třeba už během stavby naplánujte, kde byste co chtěli mít. Je dobré mít připravený orientační plán, který bude obsahovat třeba rozmístění stromů a záhonů nebo třeba garáže a pergoly. Usnadní vám to práce, která na vás čekají.

dřevěný plot

Aby dům vypadal skvěle nejen uvnitř, je potřeba si vybrat opravdu kvalitní plot, díky kterému oddělíte svůj majetek od ostatních. Plot je velice důležitý nejen z hlediska bezpečnosti nebo soukromí, a tak není divu, že mezi lidmi jasně vítězí betonové ploty Montazmpc. Jsou hezké, vypadají skvěle u novostavby i u staršího domu, a skvělé na nich je, že se prodávají v mnoha designech. Můžete si nechat namontovat čistě hladké panely, panely s dekorem a ještě navíc v mnoha barvách. Díky tomu můžete plot sladit s barvou fasády.

Betonový plot můžete mít nejen celý z betonu, ale dílce se dají vyrobit v poloviční výšce a tak se dá plot zkombinovat třeba se dřevem nebo s kováním. Všechny varianty vypadají skvěle, ale pokud hledáte plot který nebudete muset udržovat, rozhodně si vyberte betonový plot bez dekoračních prvků.

laťkový plot

Nabízíme nejen výrobu ale i montáž a to i na klíč. Stačí si vybrat plot a my přijedeme vyměřit délku. Máte starý plot? Můžeme ho zlikvidovat. S námi se domluvíte na všem co bude potřeba. Protože je beton opravdu těžký, neměli byste si kupovat levné dílce ze zahraničí, které se dají koupit v hobby marketech, a které byste si možná zkoušeli namontovat sami. Vzhledem k váze je daleko lepší když to necháte na nás.