O mužích se vykládají různé historky a klepy

Muž nikdy nezavítá do hospody tzv. „na jedno“, vždy se tam zdrží. Ve skutečnosti zůstane jen u jednoho piva, maximálně u dvou. Není tolik mužů, kteří se den co den zřídí, a jsou z nich alkoholici zralí na léčebnu. Většina mužů je zodpovědných i sama k sobě, zvlášť pokud se schází s kamarády někde, kam zamíří autem. A tak se stává, že si chlapi v hospodě objednají minerálku, nebo třeba jen kávu, a dají si i něco k snědku.
na pláži za ruku
Když žena vypráví, muž nenaslouchá. Ale naslouchá, ovšem záleží na tom, o čem si vy dva povídáte. Téma by mělo být zajímavé a konstruktivní. Komunikace mezi partnery totiž musí být oboustranná a musí vždy vést k nějakému výsledku, k řešení, musí mít nějaký smysl. Pokud si ženy stěžují kupříkladu na kolegyně z práce, může v tom být i závist jako projev vlastního nesebevědomí. Takový rozhovor nic nevyřeší a partner z něj nebude zrovna nadšený, nemůžete se pak divit, že nemá zájem naslouchat. Zapracujte trochu na sobě a zajímejte se také o to, co baví nejen vás, ale i váš protějšek. Vztah dvou lidí pak bude pevnější a kvalitnější.
učení golfu
Každý správný muž si umí poradit se vším. Dokáže opravit pračku a vyrobit třeba i nábytek. Zavedená hloupost ještě z doby socialismu, kdy si lidé byli nuceni všechno opatřit a zajistit svépomocí. Dnes se obory lidské činnosti mnohem více úzce specializují a ne každý chirurg bude ležet pod autem a ne každý zámečník zvládne pěstovat orchideje. Navíc je mezi mladými lidmi stále větší procento těch, kteří nejsou vůbec manuálně zruční. Nainstalují vám novou verzi Microsoft Office, ale vyrobit krmítko pro ptáky ze dřeva, to po nich nemůžete přece chtít!
novomanželé na pláži
Muži zapáchají, slušně řečeno. Ponechme stranou peprnější výrazy, když muž zrovna ženám nevoní. Záleží pochopitelně na intenzitě mužského pachu a na hygieně, zásadní jsou také stravovací zvyklosti, alkohol a cigarety, které dokážou svým „smradem“ znepříjemnit život.
Pokud ale muž ženě zrovna nevoní, bývá to známkou toho, že k sobě nemusí geneticky pasovat. Bylo prokázáno, že některý mužský pot některé ženy odpuzuje, zatímco jiné dokonce vzrušuje. 

Vztahy mezi rodiči a dětmi

Jestli se rozhodneme založit rodinu a mít děti musíme si být naprosto jistí, že zvládneme každodenní starosti. Musíme vědět, že to není nic jednoduchého, protože vychovávat dítě být mu příkladem a být někdy opravdu tvrdý není žádná sranda. Právě naopak měli bychom mít pevné nervy, protože děti dokážou být protivní, náladoví a někteří nezvladatelní.
Držení se za ruce
Vše je ale o výchově rodičů. Když jsou ještě miminka zdá se to být velmi snadné párkrát přebalíme dáme najíst pak spát a máme klid jenže když roste je to horší sice začíná mluvit a my alespoň víme co po nás chce. Ví, že ho milujeme a uděláme pro něj cokoliv na světě, ale měli by nám to někdy i vracet být třeba slušní nejen k nám ale i ve škole nebo na kamarády nemluvit sprostě, nelhat, protože se vždy na vše přijde je to jen otázka času. Upřímnost mezi rodiči a dětmi je dobrý start ke společnému vycházení. Pokud si nelžeme a věříme si tak máme jednu z nejdůležitějších věcí. Rodiče dělají i chyby to ale snad každý musíme jít dětem dobrým příkladem, když jsou starší tak si více všímají, co se týká peněz a vztahu mezi mámou a tátou. Když se k sobě špatně chovají nebo je tam snad i fyzické násilí tak to pro ně může být v běžném životě naprosto normální a myslí si, že to můžou dělat taky.
Rodiče s miminkem
To samé se týká i peněz, pokud nakupujeme věci, které nepotřebujeme jen proto že je chceme nebo koupíme dítěti to co si vyřve tak mu to přijde v pořádku a ví že když chce tak to dostane, a to není správné. I půjčování peněz v dospělosti je někdy chyba. Chceme jim pomoct postavit se na vlastní nohy pomůžeme s výbavou bytu nebo se svatbou ale oni si na to můžou lehce zvyknout a bude jim jasné že když bude potřeba můžou kdykoliv přijít. Výchovu a vztah mezi rodiči a dítětem je nejlepší řešit v průběhu dětství, pokud si to uvědomíme až v jejich pubertě a budeme se snažit je převychovat tak se nám to většinou už nepodaří. Je dobré je podporovat v tom co je baví ať jsou to sporty, škola nebo zajímavá práce ale pokud víme že to není nic co jim ublíží tak jim dát najevo náš zájem je to nejlepší co pro ně můžeme udělat, aby věděli, že jsme tady pro ně.

Boj o křeslo i o peřinu

Láska ke zvířatům není samozřejmost. Jsou lidé, co ji v sobě za celý život nenajdou a pokud mají zdravý rozum, žádné zvíře nevlastní. A potom je veliká skupina lidí, co by bez svého zvířecího kamaráda neměli vlastně naplněný smysl života.
Pes jako zahradník
Na psech je úžasné, že jejich láska nemá hranic. Když se jednou rozhodnou, že vás mají rádi, smiřte se s tím. Prožijete krásný, veselý, romantický vztah a když bude končit, budete mít srdce na cáry.
Užívejte si tedy toto přátelství, každou jeho minutu, dokud to jde.
• Psovi se můžete svěřit a vyplakat na rameno. Zůstane to jen mezi vámi.
• Je mu jedno, že vypadáte po bouřlivé noci jako kdyby vás za sebou táhl kamion.
• Naprosto akceptuje váš styl oblékání a účesu, i když všichni ostatní se vás lekají.
• Není moc náročný na vaše kuchařské umění a nemá nic proti konzervám.
• Po ránu vás zahrne láskou a nevadí mu, že ještě nemáte vyčištěné zuby.
• Pokud je s vámi, stačí mu, když si na něj položíte ruku a nehádá o výběr televizního programu.
• Je mu jedno, že příšerně chrápete, rád se přidá.
• Rád se zapojí do vašich koníčků, pomůže vám na zahradě nakypřit záhony a přesadit rostliny.
• Nebere úsporu energií na lehkou váhu, rád vás v posteli zahřeje.
• Nemá žádné náročné podmínky na svůj pelíšek, klidně bude používat vaše křeslo a gauč.
Žena, pes a východ slunce
• Při každém setkání vás bude vítat, jako by vás týden neviděl.
A proto všechno se vyplatí ho mít a tento krásný vztah si hýčkat. Někdy ani mluvit nemusíte a on pochopí, co potřebujete. Dokáže naprosto neomylně vystihnout okamžik, kdy máte potřebu se k někomu přitulit a rád vypomůže a nic za to vlastně nechce.
Jen s ním mějte někdy trochu trpělivosti, taky je vzdorovitý puberťák, taky má své špatné dny. Občas ho něco bolí a bohužel strašně rychle vám zestárne. Když mu budete vracet alespoň kousek lásky, co dává on vám, bude to nejspokojenější tvor v domácnosti.