O mužích se vykládají různé historky a klepy

Muž nikdy nezavítá do hospody tzv. „na jedno“, vždy se tam zdrží. Ve skutečnosti zůstane jen u jednoho piva, maximálně u dvou. Není tolik mužů, kteří se den co den zřídí, a jsou z nich alkoholici zralí na léčebnu. Většina mužů je zodpovědných i sama k sobě, zvlášť pokud se schází s kamarády někde, kam zamíří autem. A tak se stává, že si chlapi v hospodě objednají minerálku, nebo třeba jen kávu, a dají si i něco k snědku.
na pláži za ruku
Když žena vypráví, muž nenaslouchá. Ale naslouchá, ovšem záleží na tom, o čem si vy dva povídáte. Téma by mělo být zajímavé a konstruktivní. Komunikace mezi partnery totiž musí být oboustranná a musí vždy vést k nějakému výsledku, k řešení, musí mít nějaký smysl. Pokud si ženy stěžují kupříkladu na kolegyně z práce, může v tom být i závist jako projev vlastního nesebevědomí. Takový rozhovor nic nevyřeší a partner z něj nebude zrovna nadšený, nemůžete se pak divit, že nemá zájem naslouchat. Zapracujte trochu na sobě a zajímejte se také o to, co baví nejen vás, ale i váš protějšek. Vztah dvou lidí pak bude pevnější a kvalitnější.
učení golfu
Každý správný muž si umí poradit se vším. Dokáže opravit pračku a vyrobit třeba i nábytek. Zavedená hloupost ještě z doby socialismu, kdy si lidé byli nuceni všechno opatřit a zajistit svépomocí. Dnes se obory lidské činnosti mnohem více úzce specializují a ne každý chirurg bude ležet pod autem a ne každý zámečník zvládne pěstovat orchideje. Navíc je mezi mladými lidmi stále větší procento těch, kteří nejsou vůbec manuálně zruční. Nainstalují vám novou verzi Microsoft Office, ale vyrobit krmítko pro ptáky ze dřeva, to po nich nemůžete přece chtít!
novomanželé na pláži
Muži zapáchají, slušně řečeno. Ponechme stranou peprnější výrazy, když muž zrovna ženám nevoní. Záleží pochopitelně na intenzitě mužského pachu a na hygieně, zásadní jsou také stravovací zvyklosti, alkohol a cigarety, které dokážou svým „smradem“ znepříjemnit život.
Pokud ale muž ženě zrovna nevoní, bývá to známkou toho, že k sobě nemusí geneticky pasovat. Bylo prokázáno, že některý mužský pot některé ženy odpuzuje, zatímco jiné dokonce vzrušuje.