Co je to konvektomat?

Konvektomat je kombinací horkovzdušné a parní trouby. Je to zařízení pro velké kuchyně, ve kterých se vaří jídla na více porcí. Konvektomat má tedy mnoho způsobů, jak se v něm dá pokrm či samotné ingredience jídel připravit. Může se v něm vařit, smažit, blanšírovat, grilovat či péct nebo dokonce připravit jídla dietní a to tedy na páře. Vaše pokrmy v konvektomatu budou velice rychle hotové a nemusíte se bát, že by nebyly plné vitamínů, které konvektomat zachovává! Při použití konvektomatu si můžete zvolit, zda se dané pokrmy budou připravovat jen v horkovzduchu či v páře nebo v kombinaci obou. Tím můžete docílit, že vaše pokrmy nebudou vysušené, ale naopak šťavnaté.

kuchyň

Proč volit právě konvektomaty Retigo?

Na toto je velice jednoduchá odpověď. Konvektomaty Retigo jsou úžasné v tom, že v první řadě máte velký výběr z jejich nabídky. Můžete si vybrat konvektomaty menší a s menší kapacitou jídel (30 – 50 jídel, 51 – 150 jídel), potom nadchází kategorie středních konvektomatů (151 – 250 jídel a 400 – 600 jídel) a nakonec konvektomaty největší (600 – 900 jídel). Investovat do koupě konvektomatu Retigo se Vám jistě vyplatí, jelikož jeho pořizovací cena se Vám jistě brzy vrátí. Celkové výhody jsou zejména v lehké obsluze, dlouhé životnosti a vysoké výkonnosti.

restaurace

Výhody, které s sebou nese koupě konvektomatu Retigo?

Konvektomaty Retigo jsou velice kvalitní, spolehlivé, jednoduše ovladatelné a taktéž kladou důraz na jistou eleganci. Který si vyberete, záleží čistě jen na Vás. Dále také na tom, jestli potřebujete různé množství funkcí a na množství připravovaných pokrmů v konvektomatu. Tyto konvektomaty Vám mohou nabídnout jisté funkce, které některé modely postrádají. U firmy Retigo můžete vybírat ze dvou řad konvektomatů – z Blue vision a Orange vision. Blue vision je označena jako nejvyšší modelová řada, která má uspokojit přání i toho nejnáročnějšího uživatele. Displej konvektomatu je dotykový, všechny modely z řady Blue vision jsou opatřeny funkcí automatického mytí a mnoha speciálními funkcemi, šestibodovou teplotní sondou a klapkou pro odvod páry. Za to produktová řada Orange vision je velice spolehlivá a kvalitní, ale má za cíl uspokojit spíše méně náročného uživatele. Konvektomaty mají taktéž automatické mytí, ale jsou opatřeny klíčovými funkcemi, ne tak speciálními jako řada Blue vision. Opravdu budete spokojeni, ať už si koupíte konvektomat z řady Blue nebo Orange vision.