Co všechno nabízí služby stěhovacích společností?


Spousta lidí si myslí, že stěhovací firmy nabízejí pouze službu odvozu nábytku a dalších věcí při stěhování. Pravda je ovšem jiná, a využití jejich služeb si můžete stěhování opravdu velmi ulehčit. Veškeré služby, které jste možná sháněli jinde, vám poskytnou právě oni. Nemusíte tedy složitě zadávat do vyhledávače dotazy jako: montáž nábytku Praha https://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/, ale se vším se můžete obrátit právě na vámi zvolenou stěhovací společnost. Co tedy nabízejí?

dítě v krabici

Rady ohledně balení

Možná si nejste jistí, jak zabalit například starožitnosti, květiny, či další věci. Odborníci ze stěhovací společnosti však mají již léta zkušeností, a rádi vám se vším poradí. Tak se ujistíte, že se nic z vašeho majetku při přepravě nezničí.

Vyklízení nemovitostí

Koupili jste si starší nemovitost, která je až ke stropu plná nejrůznějšího harampádí, a věcí, o nichž nevíte, co si s nimi počít? Stěhovací firma se o to postará za vás. Veškeré harampádí vyklidí, a odvezou jej na sběrný dvůr, tudíž to budete mít bez práce.

bílé kamiony

Montáže a demontáže

Některý nábytek se zkrátka nikam nevejde, nebo by dokonce neprošel dveřmi, a tak je nutné jej na místě rozmontovat, a po přestěhování zase složit zpátky. Je to však náročná práce, a ne každý si s ní poradí. Stěhováci však ano, a rádi to za vás převezmou.

Stěhování těžkých břemen

Potřebujete přestěhovat například klavír, či jinou těžkou komoditu, avšak nemáte výtah, ani dost síly? I s tímto úkolem se můžete obrátit na stěhovací firmu.

Jaký je ceník?

Ceník za služby stěhovací firmy se liší dle toho, kterou firmu si vyberete, a jaké služby budete požadovat. Pro příklad uveďme oblíbenou stěhovací firmu Odnesto. Zde vychází stěhování domácnosti od 850Kč na hodinu. Každý další pracovník vás pak vyjde cca na 300Kč navíc. Zdarma však máte prohlídku objektu předem, kdy se dozvíte časový odhad a cenu. Rady jsou zdarma také. V rámci Prahy a okolí pak neplatíte navíc za ujeté kilometry, a nebudete platit ani příplatky za práci o víkendech, o svátcích, či prázdninách.