Jak využít prostor pod schodištěm?

Máte pod schody velký nevyužitý prostor a nevíte co sním? Nemusí to být jen prostor kde si odložíte boty nebo bundy. Můžeme tam udělat psí boudu ve které bude určitě spokojený nebo pro děti bunkr a koutek na čtení, učení nebo na hry.
Dá se tam i zaparkovat jízdní kolo nebo zimní potřebné věci, pokud nemáte sklep třeba boby nebo sáňky a alespoň nám nezaberou zbytečně místo a budeme vědět kde je v zimě zase hledat.
I sportovní věci se tam můžou dát. Nástroje na cvičení jako je rotoped, činky a jiné různé posilovací věci které pro dokonalý vzhled a tělo nezbytně potřebujeme a nemáme to kam jinam dát.Červený koberec
Nebo jen originální menší posezení se stolkem a dvěma židlemi kde si můžete vyřizovat pracovní schůzky a nikdo vás při tom nebude rušit. Je to dobrý tip i na hraní šachů s kamarádem nebo jen popíjení vína a příjemného povídání.
Je možné zřídit i menší pracovnu se stolkem židlí a notebookem. Všichni asi moc dobře víme že potřebujeme mít na práci klid a když je pořád někdo kolem nás tak to jde těžko. Tam budeme mít prostor pro sebezdokonalování.
Pokud máte děti a chcete jim udělat radost tak určitě nepohrdnou takovou menší útulnou postelí kde budou jen polštářky a můžou si tam číst a odpočívat od sourozenců které už mají plné zuby, protože po nich pořád něco chtějí a nemají tak čas pro sebe, a hlavně ti starší.Schody zábradlí
Samozřejmě si tam můžeme zařídit i úložný prostor, pokud máme moc věcí a nevíme kam s nimi, protože tam se alespoň schovají. Vše tam bude mít své místo a my budeme spokojeni že to není nikde kde bychom o to zakopávali.
Pokud máte velké schodiště tak je krásné si tam udělat i krb a nejlepší je, pokud máme schody v obývacím pokoji, protože pak tam můžeme dát i televizi nebo velké rádio. Určitě to bude krásný pohled, a hlavně pro hosty kteří vám budou určitě závidět, jak dokonale jste to dokázali zařídit.