Když sex není co býval


Drtivá většina mužů se během svého života setká s problémovou erekcí. Problémy s erekcí muži pociťují už v dospívání, a zde je na vině většinou stres a stud z prvního styku. Nedostatečná erekce se časem vyřeší sama, ale https://ona.idnes.cz/proc-potrebujeme-pratelstvi-pritel-pritelkyne-pratele-vztah-zdravi-1js-/zdravi.aspx%3Fc%3DA171212_103245_zdravi_pet je potřeba mít na paměti že jde o psychický problém, takže odezní pokud bude vaše psychika v pořádku. Mnohem horší problém nefunkční erekce představuje v dlouhodobém vztahu. Ve středním a starším věku už naše těla přestávají fungovat bezchybně a objevují se první potíže. U mužů je to opět problém s erekcí, který může být způsoben několika faktory.

kondom na ruce

Na erekci má vliv

  • Špatná životospráva
  • Málo spánku
  • Nuda v posteli
  • Nezájem o partnerku
  • Onemocnění prostaty

Všichni víme, že během života muže může dojít k propuknutí rakoviny prostaty, která má samozřejmě na erekci vliv. Bez zdravé prostaty erekce prostě nepřijde. Pokud se u vás objevily dlouhodobé potíže s erekcí, rozhodně je na místě se nechat vyšetřit a to hned. Muži většinou prevenci i řešení vyvětralých potíží ignorují, což není dobře.

Každého muže ale zajímá, zda existují léky na erekci, a nejlépe volně prodejné. Nechtějí se s nikým bavit o tom že nemají erekci, je to pro ně ponižující. A proto hledají přípravky, které mohou koupit volně na internetu. Všichni znají Viagru, která je ale k dostání jen na základě receptu od lékaře, takže by vás konzultace s ním stejně neminula. Existují ale i náhražky Viagry, mezi které patří třeba Kamagra. Ta je volně dostupná a funguje na stejném principu. Má dokonce i stejnou účinnou látku.

banán s rtěnkou

Dejte svůj intimní život do pořádku
Jestli chcete aby to ve vaší ložnici zase žilo, vyzkoušejte třeba právě Kamagru, která už pomohla mnoha mužům dosáhnout dlouhé a kvalitní erekce. Sex je nejen příjemný, ale i zdravý, a má pozitivní vliv právě na prostatu, a na to nezapomínejte – dopřávejte si sex pravidelně a vaše prostata bude zdravější.