Půjčovna dodávek Praha pro občasné akce typu stěhování a vyklízení bytů

Daň za pohodlí – počet automobilů v České republice neustále roste, v některých rodinách jsou k dispozici i dva nebo tři vozy, ovšem vlastnit auto je drahý špás. Náklady za povinné ručení, servisní zásahy, povinné technické prohlídky, dálniční známky, palivo a provozní kapaliny, pneumatiky a další skryté položky naskočí za rok na pěkných pár desítek tisíc. Jestliže máte dostatečně vysoký příjem, pak to nemusí představovat problém, zvláště, užíváte-li vůz k podnikání či k cestování do zaměstnání ze vzdálenějších míst. V životě jsou ovšem situace, kdy se vyplácí vozidlo nevlastnit a využívat jeho pronájmu.

večerní provoz

Stěhování a převoz věcí – stává se, že potřebujete převézt skříň, postel, vyhodit starý koberec, vyklidit sklep nebo půdu, přestěhovat se na kratší vzdálenost. Nábytek a větší spotřebiče do auta nenacpete a musíte mít alespoň tažné zařízení, kam připojíte přívěsný vozík. Vozík se ovšem dá pronajmout a stejně tak i větší přepravní dodávka.

Vůz z půjčovny dodávek Praha Pujcovna-praha9.cz si hravě poradí s takovými předměty, a pokud jste opatrní a nezpůsobíte pronajímateli žádnou škodu na vozidle, pak vás to vyjde finančně velmi levně. Odpadají všechny ty provozní náklady, kdybyste ji museli vlastnit, a pro občasné účely stěhování a převážení věcí neexistuje lepší volba. Vyplatí se vozidlo přebírat ve dvou lidech, pořídit fotografie a pečlivě si pročíst nájemní smlouvu. Možné je i zajištění vozidla s profesionálním řidičem.

auta na dálnici

Nezapomínejte na pojištění

Vozidla z autopůjčoven jsou dobře pojištěná, ale výhodně pro jejich majitele, nikoli pro nájemce. Doporučujeme ve vašem zájmu zajistit si vlastní pojištění pro případ poškození vozidla, až na některé výjimky vám pojišťovna po nahlášení případné pojistné události částku za opravu vozidla uhradí. Pochopitelně musíte dodržet ustanovení pojistné smlouvy, tedy např. žádný alkohol za volantem a podobné závažné přestupky.