Vylaďte se společně s partnerem – Jak se vhodně obléknout, aby vám to ladilo dohromady?

Čeká vás společenská akce, svatba nebo firemní večírek a jdete společně s partnerem? Pokud si chcete dát na vzhledu záležet, slaďte se. A jak?  

Vylaďte se společně s partnerem – Jak se vhodně obléknout, aby vám to ladilo dohromady? 

Máte před sebou nějakou významnou událost, budete hosty na svatbě nebo máte pozvánku na jinou důležitou společenskou událost? Určitě, pokud to bude jen trošku možné, vezmete sebou i svého partnera. Zatímco ženy si na svém oděvu dávají záležet vlastně vždy, muži to mají jinak. Je tedy většinou na ženě, aby to všechno vzala do svých rukou. Pokud chcete zazářit a vypadat neodolatelně, zkuste se sladit dohromady, někdy je to dokonce povinností. A jak to udělat? 

sladěný pár

Hlavní slovo má žena 

Pokud chcete váš společenský oděv dokonale sladit, je třeba držet se pravidla. Oči jsou obvykle upřeny na ženy, ty vynášené vždy mnohem nápaditější a výraznější modely a tedy budou mít i hlavní slovo. V podstatě se dá říci, že muž by se měl sladit se svou polovičkou. Ta by měla vybrat své šaty jako první. Ve stejné barvě by pak muž měl mít minimálně kravatu. Ovšem můžete si se vším pohrát i více. Pokud si žena vezme třeba červené šaty, měl by na sobě mít červený prvek i muž. Kromě typické kravaty to ale může být třeba motýlek nebo jiný menší detail. 

výběr oblečení

Na přeskáčku 

Pokud má žena vínové šaty, může mít muž vínovou kravatu a k tomu je dobré obléknout ještě o pár odstínů světlejší košili, což vytvoří celkem zajímavý kontrast. Pokud si ale nechce takto hrát, je dobré se opět zaměřit na menší detaily. Jde to vymyslet i jinak, každý může mít na sobě stejnou barvu ale i v jiném odstínu, což vytvoří pěkný dojem, když budete stát na akci vedle sebe, nebo když budete pózovat fotografům. Volit ale můžete jakoukoliv barvu, i když jich je více, jedna by měla být vždy společná. 

A tip na závěr? Jestliže jdete například na svatbu a berete sebou i děti, nezapomeňte i na ně. I ony by měly mít něco ve stejné barvě na sobě, každý pak rozpozná, že k sobě patříte a navíc budete neskutečně roztomilí. S holčičkami to opět bude snadnější, chlapcům postačí kravata nebo ještě lépe malý motýlek či vestička.