Vysněné auto

Vždycky jsem patřila k těm, co mají rádi auta. Já nebyla výjimkou, protože u nás se vždy dbalo hlavně na auta. A nejen jako na dopravní prostředek, kterým se dostanete kamkoli chcete, ale hlavně na to, že nás auta prostě baví. Já sama jsem si říkala, že až budu mít osmnáct let, tak první, co udělám je, že si udělám řidičský průkaz. Vůbec jsem si nedokázala představit, že bych byla bez auta. A to jsem ještě měla v plánu si pořídit takové auto, o kterém jsem snila celé dětství. Toužila jsem po velkém autě, něco jako třeba jeep. A taky že mi ho otec slíbil. Sám byl blázen do aut a vlastnil hned tři. Jedno sportovní, které využíval na výlety nebo jen tak na rekreační projížďky.

Paliva do aut jsou drahá, ale nutná

Pak jsme doma měli samozřejmě takové rodinné auto, combi, se kterým jsme jezdívali hlavně na nákupy nebo rodinné výlety. Víte, je nás doma šest, takže si jistě dokážete představit, jak velké auto jsme měli. Ano, skoro taková malá dodávka. A taky otec má svoje oblíbené, takové terénní, které si hýčká. Jezdí s ním na soutěže a nenechá si do toho nikým kecat. Vždyť už jednou taky se málem naši rozvedli. Otec totiž dával přednost hlavně autům a podobným věcem. Rád jezdil na auto moto kluby, kde si s ostatními milovníky aut předávali zkušenosti a zážitky s auty. 

Nedokážu si představit být bez auta.

No a já, když dosáhla plnoletosti, tak jsem si hned dělala řidičák. Udělala jsem ho na poprvé a byla jsem šťastná. A moje první auto? Ano, samozřejmě jeep. Víc přát jsem si nemohla. A taky jsem si s ním ihned napoprvé užila spoustu zábavy. Moc mě baví třeba jezdit s kamarády na výlety někam k vodě. Víte, jeep je skvělý v tom, že se tam všechno krásně vejde a nikdo se v autě nemusí vůbec mačkat. A taky můj jeep je v mé oblíbené bílé barvě. Moc jsem ji chtěla, a protože není nic krásnějšího, než bílé naleštěné velké auto. A taky tento rok mám v plánu jet do ciziny. Třeba Slovensko by nebylo špatné. Žije tam moje sestřenice, se kterou si rozumíme velmi dobře a už jsem ji dva roky neviděla.