Obal Redmi note 7

Starý telefon už dosluhuje a odhodláváte se tedy ke koupi nového? Nezapomeňte pořídit i příslušenství jako třeba stylový kryt na telefon na stránkách modnimobil.cz.

Modnimobil.cz nabízí širokou škálu krytů na telefon a nejenom to, také nabízí tvrzená skla, která zajistí neporušenost Vašeho displeje, pouzdra na doklady a karty, univerzální pouzdra, sluchátka na mobily a různé ozdoby na mobil. Máte telefon značky Honor, Xiaomi, Samsung, Huawei, Nokia, Realme, Motorola, Vivo, Acer, Alcatel, Iphone, Asus, Doogee, HTC, Lenovo, LG, Lumia, Sony či Vodafone? Obaly a pouzdra na veškeré produkty naleznete právě zde na modnimobil.cz.

Pouzdro Xiaomi Redmi Note 7 - květ 02

Podívejme se na nabídku Redmi Note 7. Pochopitelně nabídku otevírá tvrzené sklo jak běžné tak celoplošné. Následně jsou v nabídce kryty různých barev, ale zároveň i vzorů (květy, stromy, motýli, pandy, lapači snů, abstraktní vzory, sovy, koťata, průhledné obaly s květy, mandaly, štěňaty, psy, tygry, lvy, levharty, mozaikami, vintage). Váš telefon do flipového obalu krásně zapadne díky vnitřní pružné vaničce, právě takto chráněný telefon se nepoškrábe a bude chráněn před prachem a špínou. Výhodou flipového obalu je možnost sklopení a využití tak obalu jako stojánek. Magnetické zavírání a kapsy na karty z vnitřní strany zajisté také přijdou vhod.

Pouzdro Xiaomi Redmi Note 7 - panda 01

Jestliže Vás zajímá něco více ze světa ochrany telefonů či jejich příslušenství, můžete si přečíst pár článků na jejich blogu, kde například vysvětlují funkci ochranného tvrzeného skla. Nákup pak stačí objednat na e-shopu modnimobily.cz, kde je poštovné při nákupu nad 700,- zdarma. Najdete je samozřejmě také na obchodní platformě Mall.cz, ale kromě nákupu na e-shopu můžete zvolit také osobní návštěvu kamenné prodejny v Poděbradech.

Nakonec nezapomeňte na věrnostní program, který modnimobil.cz nabízí. Za každý nákup po registraci získáte věrnostní body, které můžete směnit za slevové poukazy na další nákup.