Ideální řešení pro vaši koupelnu

Sprchový kout se zdá vhodným řešením především pro koupelny nevelkých rozměrů, kdy majitelé mnohdy bojují o každý centimetr prostoru, který je možné efektivně využít. Dále lze říci, že toto řešení hygieny je rozhodně úspornější variantou, kdy při mytí není spotřebováno stejně velké množství vody jako v případě zmiňované alternativy. Také pořizovací cena bývá nižší, a pro zákazníka tak přijatelnější. Benefitem může být pro někoho i skutečnost, že sprchový kout nabízí možnost velmi rychlého umytí špíny a potu z těla, kdy není zapotřebí vyčkávat na napuštění dostatečného objemu vody.
vana s mlékem.jpg
Obáváte-li se, že sprchové kouty vám nemohou dopřát stejnou míru relaxace jako vany, pak se pletete. V dnešní době je na trhu značné množství masážních modelů, které ukojí vaše potřeby.

Při výběru vhodného modelu je nutné vzít v potaz hned několik faktorů. Je zapotřebí zvážit, zda jsou pro vaše potřeby vhodnější

· SPRCHY OTEVŘENÉ, působící elegantně a stylově,
· či SPRCHY UZAVŘENÉ, které se vyznačují především svou praktičností.

Krom praktičnosti poskytují uzavřené prototypy i větší míru soukromí, pracnější je pak jejich údržba v podobě čištění dveří a zástěn.
vana u okna.jpg

Co mohou nabídnout vany?


Řekne-li se vana, zřejmě se většině automaticky vybaví odpočinek, horká voda, soli do koupele a nadýchaná pěna. Skutečně tomu tak je, vana je zcel ideálním místem k relaxaci a načerpání nových sil. Rovněž se jedná o praktičtější volbu s ohledem na budoucnost, kdy je právě toto řešení vstřícnější k lidem vyššího věku. Není nic jednoduššího než namontovat potřebná madla či závěsnou sedačku. Vanu ocení i páry mladé, a to nejen pro společně strávené romantické okamžiky, ale i během péče o dítě.

Na trhu je k dispozici opět řada modelů, můžete tak vybírat z van:

· ROHOVÝCH
· OVÁLNÝCH
· OBDÉLNÍKOVÝCH
· ASYMETRICKÝCH
· VOLNĚ STOJÍCÍCH
sprchový kout.jpg
Při rozhodování, která varianta je pro vás tou správnou volbou, můžete zvážit prostor vaší koupelny a pořizovací cenu.

V případě, že si stále nejste jisti, existuje pro mnohé příhodné řešení, a to vana s možností posouvací či skládací zástěny, která tak efektivně kombinuje výhody obou.