Internet je zdrojem obživy pro spoustu lidí po celé planetě

Jedním z nich můžete být ostatně také i vy. Jediné, co je třeba, tak je trocha píle, počítač s internetovým připojením, snaha, možná i nějaké ty znalosti či zkušenosti předešlé a můžete se na to vrhnout. Ani práce z domu dnes není nijak ojedinělá, pokud pracujete jinde než na dělnické pozici, můžete si práci brát i domů, pokud vám to vyhovuje. Ono vždycky se lépe pracovalo z pohodlí domova, než někde v nepřátelském prostředí kanceláře, kde vám neustále někdo krade váš sendvič. Ani zaměstnanci v provozu by však neměli zanevřít na internet, protože i pro ně se může stát alespoň malým přivýdělkem a každý určitě potvrdí, že nějaké ty peníze navíc se vždycky hodí, zvláště pokud se stane něco neočekáváného a vy se najednou musíte pořádně otáčet, abyste to všechno zvládli.
veselý kluk.png

Reklama – marketing – obchod

Spousta lidí se dostává do obchodu přes internet. Ať už je to přes značky kosmetiky, sladkostí, různých pyramid. Je to dvojsečný meč, protože na jednu stranu vás to vytrhne z rutiny a najednou si připadáte jako manažeři apod., ale na druhou stranu je to jenom jedna velká iluze. Skutečná práce po internetu je poněkud jiného rázu, ale dá se to dělat i takto. Řekněme, že máte produkt a chcete jej prodat. To, že nakupujete produkty se slevou a prodáváte za normální cenu je základ u všech podobných přivýdělků. Ti před vámi mají peníze z vás a vy máte možnost mít peníze z těch, které do pyramidy naberete, mimo vlastní zisk z prodaných produktů, což je fajn. Máte vlastně zisk + provize od ostatních a to se vyplatí. Jenomže někdy tahle pohádka skončí a množství naivních lidí, kteří to koupí, je také omezený.
studentka u zdi.jpg

Vlastní stránky

Dobrým výdělkem může být vaše aktivita na internetu. Rádi píšete, vyprávíte o cestování nebo točíte zajímavá videa? Proč na tom nevydělat. Zapnout kameru a nahrát video na internet zvládne každý. Nemusí to být ale video, postačí i něco zajímavého ke čtení. Vždycky si můžete zavolat někoho, kdo vám s tím pomůže.