Jak posílit erekci přirozenou cestou

Někteří muži by mohli svou erekci rozdávat na potkání a jsou schopni se milovat třeba pětkrát, a možná i desetkrát za den, jen kdyby na to měli více času. Kdyby byla erekce na rozdávání, byl by o ni jistě obrovský zájem, a prostě by ti, co jí mají dostatek, nasypali jistou esenci do sáčku a rozeslali ji třeba poštou.

muž a žena

Zanechme však těchto smyšlených pohádek a postavme se rovnýma nohama na pevnou zem. Ten, kdo má erekce na rozdávání, ji pochopitelně nikomu darovat nemůže. Tedy v jistém slova smyslu ano, ale pouze v podobě pohlavního styku, nikoli jako výpomoc jiným mužům, co strádají, a tak rádi by se milovali třeba každý den, ale ono to jaksi nejde ani jednou týdně.

nespokojená dívka

Docílit pevné a spolehlivé erekce je pochopitelně možné, musíte ovšem vědět, jak na to. A právě vědomosti, resp. vědomí je to zásadní, oč tu běží. Jak tedy docílit posílení erekce přirozeným způsobem, aniž byste do svého těla nabírali další zbytečné chemické cizorodé látky?

Změna stravy – v první řadě se snažte omezit spotřebu bílé mouky a cukrovinek z rafinovaného cukru. Tyto „jedy“ vás okrádají o mnoho živin, a bez nich se kvalitní erekce nikdy nedostaví. Jezte více ovoce a zeleniny, luštěnin, celozrnných obilovin a zdravých rostlinných olejů, lisovaných za studena. Doporučit lze i kysané zelí, pickles, tempeh a luštěninové pomazánky.

Alkohol, kofein, cigarety, maso, uzeniny – toto vše přispívá k předčasnému stárnutí a ke zvýšení stresových hormonů v organismu, které jsou jednou z příčin snížení testosteronu, a ten je pro erekci zapotřebí. Čím více toto omezíte, tím více se stáváte mužem. A nenechte se přesvědčit nesmyslnými reklamami na podporu alkoholických nápojů, pravda je někde úplně jinde.

Adaptogenní bylinky – tyto rostliny dovedou zvýšit testosteron a snížit stresové hormony. Pro mužskou erekci jsou skutečným pokladem. Jsou to např. Korejský ženšen, Maca peruánská, Kotvičník zemní nebo Ashwagandha.