Těšíte se na letní sezónu zejména z důvodu, že vás opět zahřeje sluníčko, na které už netrpělivě čekáte? S dobou teplého počasí přichází na řadu i touha po krásnějším odstínu pokožky a dosažení perfektního opálení. K tomu vám však může pomoci nejen kvalitní opalovací prostředek nebo hodiny strávené na slunci, ale i solárium Brno http://naomibrno.cz/, kde dosáhnete přesně takového opálení, po kterém prahnete.

A co je nejlepší – za neuvěřitelně krátkou dobu.

žena u moře

Pár minut v soláriu se vám vyplatí

Je dobré zmínit, že na návštěvách solária je lákavá především jeho finanční nabídka. Pár minut strávených v soláriu se vám vyplatí i z hlediska vašich úspor a výsledek, kterého docílíte – bude samozřejmě k nezaplacení.

Pro ještě levnější vstupy si můžete rovněž zakoupit permanentku, která nabízí jejím nositelům mnoho slev a akcí, při kterých ušetříte.

Stejnoměrné opálení kůže

Z praxe moc dobře víte, že každá část těla a vaší pokožky se opaluje různě rychle a reaguje na sluneční paprsky odlišně. Právě proto se zpravidla setkáte se spálením a nerovnoměrným opálením celého těla, které má na svědomí i výskyt na slunci v době, kdy máte na sobě vaše oblečení.

žena při opalování

V soláriu získáte stejnoměrné opálení a všechna bílá místa jednou provždy přivedete do odstínu, který vám bude slušet i na pláži v plavkách. Mít totiž pěkné opálení, které působí přitažlivě je mnohem cennější, než skvrny, které vaše tělo zdobí po neúspěšném pokusu opálit se bez potíží.

Nabídka strojů a jejich intenzita

Aby bylo vaše opálení dokonalé, je dobré používat i opalovací kosmetiku, která udrží vaši kůži zdravou a pěkně hnědou po dobu celého léta. Taktéž ji bude vyživovat, hydratovat a chránit před odumřením buněk.

V našem soláriu nalezete několik horizontálních, jedno vertikální a kolagenové solárium. Intenzitu opálení si můžete nastavit sami dle vašich požadavků a mít tak přirozeně vypadající vzhled kůže, díky které budete ještě atraktivnější než doposud.

4.4/5 - (5 votes)