Bydlete ve vlastním

Hledáte nové bydlení, kde byste měli volnost a nemuseli být zavřený v panelovém bytě? Máme pro vás jedno z řešení. Pořiďte si mobilní dům. Co k tomu budete potřebovat? Je to jednoduché. K tomu abyste mohli bydlet, potřebujete místo, kam byste dům umístili. Nějaký stavební pozemek nebo zahradu. Výhodou u mobilních domů je, že nemusíte mít tolik povolení jako u klasické stavby domu. Mobilní domy nebo někdy nazývány mobilheimy můžete usadit i na zahradu. Musíte mít k tomu jen od určitého stavebního úřadu povolení na umístění. Pokud vám povolení přiklepnou, už můžete začít vybírat váš vysněný domeček.

razítko

V dnešní době jsou domy skoro k nerozeznání od běžných domů. Jsou moderní a designově specifické. Můžete vybírat z nových domů nebo z již použitých domů skladem. Mobilní domy se vyrábí v halách, kde celý dům smontován, řádně izolován a zateplen a poté se jako jeden kus převáží na místo umístění. Dům je přepravován jako nadměrný náklad s doprovodným vozidlem. Aby mohl být usazen na vámi zvolené místo, musí být povrch upraven. Země musí být zpevněná. Většinou se mobilní domy usazují na betonové dlaždice. Domy jsou určeny pro všechny. Pro mladé i staré pro rodiny s dětmi i bez dětí. Mohou být dobývány celoročně nebo k rekreaci. Domy se dají napojit na běžné elektrické přípojky na kanalizaci a vodu. Rozměry domu jsou různé od menších po větší. Záleží na vás, jak velký prostor zvolíte. Podle velikosti se bude odvíjet i cena. Tento způsob bydlení je výhodný a dá se na něm ušetřit. Levné mobilní domy mohou být to pravé bydlení právě pro vás. Koukněte na naši nabídku a posuďte, jestli by to nebylo to, co právě hledáte.

grilování

Není ad letní dny vylézt na zahradu opalovat se nebo dovádět s dětmi v bazénu. Večer pořádat grilování s kamarády nebo jen pozorovat hvězdy se skleničkou bílého vína. Pořiďte si levný mobilní dům.